Komentāri

Veselīgs miegs nekad nevienam nav nācis par skādi, ja vien pirms iesnaušanās uz plīts neesat atstājis katliņu ar pelmeņiem.

Šodien pēcpusdienā Rīgā, Lilijas ielā pie 17 A nama, sapulcējās liels skaits skatītāju, kuri vēlējās uzzināt, kāpēc no pirmā stāva dzīvokļa nāk dūmi. Padzirdot par ugunsnelaimi, arī vietējā sētniece pēc brīža bija klāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa skaidro, – ugunsnelaimes vaininieks dzīvoklī esot gulējis, esot diennakti strādājis, tāpēc saldi iesnaudies. Saka, ka kaut ko uz plīts atstājis. Tas arī viss – sāka dūmot.
Arī dzīvokļa saimnieks, lai arī kautrējas stāstīt par notikušo, lakoniski apstiprina sētnieces teikto, ka pie vainas nogurums un nekas cits.
”Jā, jā – vienkārši iemigu. Diennakti strādāju vienkārši,” apstiprināja vīrietis.

Tā ir pēdējā laika tendence, ka tieši naktsmaiņās strādājošie dienas vidū izraisa ugunsgrēkus, kas saistīti ar ēst gatavošanu. Daudz padomu, kā izvairīties no aizmigšanas, pirms nogriesta uguns, glābējiem nav, taču vislabāk uzreiz likties gulēt un paēst pēc diendusas vai arī iegādāties dūmu detektoru, kas gaudos tik skaļi, ka pat visnogurušākais strādnieks nevarēs to nedzirdēt.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl