Vīrietis, vārot pelmeņus, par mata tiesu izvairās no traģiska iznākuma

Pievienot komentāru

Veselīgs miegs nekad nevienam nav nācis par skādi, ja vien pirms iesnaušanās uz plīts neesat atstājis katliņu ar pelmeņiem.

Šodien pēcpusdienā Rīgā, Lilijas ielā pie 17 A nama, sapulcējās liels skaits skatītāju, kuri vēlējās uzzināt, kāpēc no pirmā stāva dzīvokļa nāk dūmi. Padzirdot par ugunsnelaimi, arī vietējā sētniece pēc brīža bija klāt.

Viņa skaidro, – ugunsnelaimes vaininieks dzīvoklī esot gulējis, esot diennakti strādājis, tāpēc saldi iesnaudies. Saka, ka kaut ko uz plīts atstājis. Tas arī viss – sāka dūmot.
Arī dzīvokļa saimnieks, lai arī kautrējas stāstīt par notikušo, lakoniski apstiprina sētnieces teikto, ka pie vainas nogurums un nekas cits.
”Jā, jā – vienkārši iemigu. Diennakti strādāju vienkārši,” apstiprināja vīrietis.

Tā ir pēdējā laika tendence, ka tieši naktsmaiņās strādājošie dienas vidū izraisa ugunsgrēkus, kas saistīti ar ēst gatavošanu. Daudz padomu, kā izvairīties no aizmigšanas, pirms nogriesta uguns, glābējiem nav, taču vislabāk uzreiz likties gulēt un paēst pēc diendusas vai arī iegādāties dūmu detektoru, kas gaudos tik skaļi, ka pat visnogurušākais strādnieks nevarēs to nedzirdēt.

Foto

Lasi vēl