Vīrietis uzduras uz sētas stabiem un zaudē dzīvību

Komentāri

Rumbulā kādam bezpajumtniekam traģiski beidzies mēģinājums pārkāpt pāri žogam. Mēģinot pārkāpt sētai, viņš acīmredzot ir paslīdējis un ar visu savu ķermeņa svaru ar vēderu uzdūries uz sētas mietiem.

Vīrietis, visticamāk, gājis uz tuvumā esošo mazdārziņu rajonu, taču starp šoseju un mazdārziņiem atrodas privāta teritorija, kas nakts laikā tiek slēgta. Daudzi, arī bojā gājušais, bieži vien cenšas saīsināt ceļu, pārkāpjot pāri sētai, taču šoreiz tas beidzies traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta aculiecinieki, vīrieti šausminošā bezpalīdzībā pamanīja kāds no blakus esošās degvielas uzpildes stacijas. Tika izsaukta ātrā palīdzība, taču brīdī, kad vīrieti nocēla no sētas, mediķi vairs palīdzēt nevarēja. Vīrietis bija miris. Kā norāda mediķu pārstāve, ķermeņa mehāniskie bojājumi bija tik smagi, ka nav savienojami ar dzīvību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl