Vīrietis tikai vēlējās palīdzēt pacelt durvis, taču agresīvs kaimiņš viņam metas virsū ar nazi…

0 Komentāru
Vīrietis tikai vēlējās palīdzēt pacelt durvis, taču agresīvs kaimiņš viņam metas virsū ar nazi…

Pat ja esat sameklējis dzīvokli mājā, kur visi kaimiņi ir patīkami cilvēki, tas nenozīmē, ka tā būs visu mūžu. Vieni izvācas, to vietā ievācas citi, un tad iemītniekus nākas iepazīt no jauna. Kādā mājā Ziepniekkalnā jaunie īrnieki izrādījušies īsti nelieši un regulāri traucē kaimiņu mieru. Pēdējais incidents beidzies ar policijas iejaukšanos, jo viens no tā sauktajiem “vecajiem iemītniekiem” no jaunā īrnieka saņēmis vairākus naža cirtienus.

Kaimiņš, kuru neieredz un no kura baidās – tā par kādu mājas iedzīvotāju izsakās daudzstāvu mājas iemītnieki Rīgā, Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā. Runa ir par kādu vīrieti, kurš kopā ar draudzeni pirms pāris mēnešiem ievācies vienā no 2. stāva dzīvokļiem un sācis radīt galvas sāpes apkārtējiem.

Cieš kāds vīrietis, kurš tikai gribēja pacelt izkritušās durvis

Trači abu jauno īrnieku starpā bija tik skaļi, ka reizēm pat durvis neturējās vietā, un ik pa laikam mēdza izkrist no eņģēm, izklājoties priekšā blakus dzīvojošā Igora dzīvokļa durvīm.

Kāds trešā stāva kaimiņš, redzēdams šādu skatu un labu gribēdams, durvis mēģinājis pacelt un ielikt vietā, bet tas saniknojis jau tā dusmīgo kaimiņu.

“Viens jauns cilvēks kāpa augšā, redzēja, ka durvis ir nokritušas un nolēma tās ielikt vietā. Cēla durvis, bet tad ārā no sava dzīvokļa izskrēja kaimiņš un starp viņiem sākās konflikts,” stāsta Igors.

Sākās tracis, kaimiņš izvilka celtniecības nazi, kas domāts reģipša griešanai, un, kā stāsta mājas iedzīvotāji, vairākas reizes iegrieza vīrietim, kurš tikai gribēja pacelt durvis.

Uzbrucējs notikuma vietu pametis, bet pēc cietušā vīrieša sniegtā apraksta izsauktie policisti pāridarītāju atrada. Pārmeklējot aizturēto, pie viņa atrasts arī uzbrukuma ierocis.

No “dīvainā dzīvokļa” kāda sieviete mēģinājusi izbēgt pa logu

Konfliktu abu vīriešu starpā pirms tam nav bijis, taču kaimiņi novērojuši daudzus neierastus atgadījumus – ļoti bieži agresora dzīvoklī notiek strīdi, kautiņi, kliegšana, lamāšanās.

Pagājušajā nedēļā bija gadījums, kad jauna sieviete centās izmukt no dzīvokļa caur logu pa kaut kādiem palagiem, lupatām. Rokas neizturēja un viņa nokrita, un tad kaimiņi saukuši “ātro palīdzību”.

Kliegšana, iedzeršana un neadekvātā uzvedība mājas iedzīvotājiem radījusi nopietnas bažas par savu drošību, tādēļ agresīvā vīrieša kaimiņi mājas sapulcē apspriež iespējas, kā ar nevēlamo vīrieti cīnīties.

Rīgas pašvaldības policisti, kuri agresoru pēc asiņainā incidenta aizturējuši, stāsta, ka plašāku informāciju par viņa rīcības motīviem tā arī nav izdevies iegūt.

Video

Save

Save

0 Komentāru