72 komentāri

Talsu pusē kāds vīrietis ir sašutis par valsts attieksmi un uzskata, ka viņu lēnām vēlas novest līdz pašnāvības izdarīšanai. Pie visas samilzušās problēmas vainīgs esot bērns.

“Noziegums pret cilvēka veselību” – tā valsts attieksmi un rīcību sauc Laimonis, kuram pirms apmēram sešiem gadiem, viņa vārdiem sakot, pietiesāja bērnu. Proti, kāda sieviete palikusi stāvoklī, taču Laimonis nav bijis gatavs kļūt par tēvu. Savu nostāju sievietei parādījis nešaubīgi un norādījis, – ja viņa netaisīs abortu, tad nāksies vien pašai būt gan par māti un tēvu, gan vectēvu un vecmāti reizē. Tomēr tik viegli Laimonis nav ticis sveikā cauri. Bērns piedzima, un tiesa atzina viņu par tēvu, piespriežot maksāt bērnam uzturlīdzekļus, ko Laimonis līdz šim brīdim nav darījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laimonis, bērna tēvs:

Es alimentus neesmu maksājis ne reizi… [..] es neatzīšu, ka mani šantažē.

Paternitātes testu Laimonis veicis neesot un uzskata, ka bērns pietiesāts negodīgi, pamatojoties tikai uz sievietes viedokli. Kā nekā, arī viņa DNS esot gana dārgs, nedos to jebkuram katram izmantot. Līdz ar to kļuvis par parādnieku ar visām tām izrietošajām sekām. Vīrietis zaudējis automašīnu, tā dēļ pazaudējis darbu, un nu drīzumā paliks bez dzīvesvietas. Laimonis saka, – viņš ir iedzīts izmisumā un gatavs spert radikālus soļus…

Viņš internetā atradis likumu, kas nosaka, ka parādniekiem nevar piedzīt nekādu naudas summu, ja cilvēks nesaņem vairāk nekā valstī noteiktā minimālā mēneša alga (vīrietis saņem invaliditātes pabalstu). Otrkārt, parādnieks ir nevis viņš, bet valsts, kurai jākompensē Laimonim nodarītie zaudējumi, kas radušies šo sešu gadu laikā. Viņaprāt, tie sasniedz iespaidīgu summu – 96 tūkstošus eiro.

Bildes

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • mjau
  +21 +19 -2

  mjau

  Un tas ir vīrietis? Īsts vīrietis dara , bet apzinās arī savas rīcības sekas.
  Ja jau spēj kādai uzkāpt virsū, tad jāzin arī par sekām. Būtu uzvilcis draudziņam mētelīti un nebūtu pavairojies.
  Un tas ir tik pretīgi -paziņot , ka mazs bērniņš viņu var novest līdz pašnāvībai - lielu, bezatbildīgu tēvaini, kurš nesaprot, ka tiesas spriedumi ir jāpilda un valsts - savus parādniekus neaizmirst.
 • mjau
  +18 +18 0

  mjau

  Bet Lupatiņa kmungs no analīzēm atsakās, viņa DNK ir tik dārga... tik dārga....
 • Pfff

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl