Vīrietis piekauj un cenšas izspiest naudu no draudzenes bijušā puiša

Komentāri
Vīrietis piekauj un cenšas izspiest naudu no draudzenes bijušā puiša
FOTO: Flickr

Vakar Rīgas Ķengaraga iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš informēja par citu vīrieti, kurš centies izspiest naudu un nodarījis miesas bojājumus. Policisti noskaidroja, ka starp kādas sievietes tagadējo un bijušo draugu bija izcēlies konflikts. Tā laikā sievietes tagadējais draugs piedraudējis automašīnas īpašniekam ar ierocim līdzīgu priekšmetu, pieprasījis naudu, kā arī iesitis pa seju.

Cietušais par notikušo vērsās policijā, savukārt policisti pēc informācijas saņemšanas aizturēja sievietes tagadējo draugu – 1983. gadā dzimušo vīrieti –, kurš jau iepriekš bija sodīts par miesas bojājumu nodarīšanu un laupīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par izspiešanu, kas izdarīta, lietojot vardarbību, ieročus vai sprāgstošas vielas. Par šādu noziegumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl