Vīrietis pie gāzes plīts gūst 60% ķermeņa apdegumus

Komentāri

Šobrīd kāds vīrietis slimnīcā cīnās par savu dzīvību un ārsti vairās prognozēt, vai viņš vispār atveseļosies. Tādā stāvoklī cilvēks nonācis savās mājās, pie gāzes plīts.

Tam, kas vakar notika kādā parastā Zolitūdes dzīvoklī, skaidrojumu šobrīd nespēj rast neviens. Sākās visticamāk viss pavisam vienkārši – bija viens diezgan iereibis vīrietis, viena cigarete un gāzes plīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav tā īsti skaidrs, ko vīrietis mēģināja izdarīt – ar cigareti aizdedzināt plīti vai no degoša plīts riņķa piesmēķēt cigareti, bet notika tas, kas notika – bija neliels sprādziens un pie plīts stāvošais cilvēks tik vien spēja kā aiziet līdz istabai un nokrist gultā. Viņa sieva, kura tajā brīdī bija otrā istabā un neko no notiekošā nebija redzējusi, ieraugot savu vīru krita panikā.

Mediķi norāda, ka vīrietis guvis 60% apdegumus, viņa stāvoklis ir smags un ārsti šobrīd atsakās prognozēt, vai viņš vispār atveseļosies.

Policijā šobrīd ir sākta izmeklēšana un visnotaļ drīz būs zināmi arī nelaimes gadījuma apstākļi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl