Vīrietis pamatīgā reibumā spārda automašīnu

Komentāri
Vīrietis pamatīgā reibumā spārda automašīnu
FOTO: LETA

Vakar ap pkst. 16:00 Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma izsaukumu uz Mellužu ielu, kur atrodas kāds agresīvs vīrietis, kurš sabojājis automašīnu.

Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka apsargs bija pamanījis vīrieti, kurš guļ uz zemes, tādēļ viņš izsaucis mediķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas vīrietis pamodies, taču sācis uzvesties neadekvāti – atrodoties alkohola reibumā, kļuvis agresīvs un ar kājām spēris pa kādu automašīnu, to sabuktējot.

Policisti aizturēja 1987. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja viņu izolatorā. Par huligānismu ir uzsākts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl