Komentāri

Pirms pāris dienām Ogres slimnīcā nonācis kāds 28 gadus vecs vīrietis, kurš dakteriem paziņojis, ka viņu vilcienā Rīga–Maskava piekāvuši un izvarojuši vairāki cilvēki. 

Lai noskaidrotu, vai tiešām varmākas puisi izvarojuši, gandrīz četru stundu garumā dzītas pēdas apreibušā jaunieša gaitām Ogrē un tās apkārtnē, beigās gan noskaidrojies, ka stāsts par izvarošanu bijis vien dzēruma murgi, kas vienkārši izraisījuši pamatīgu ažiotāžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti tam, ka policistiem pēc pārbaudes vairs nav bijušas ne mazākās aizdomas par to, ka patiesībā varētu būt noticis noziegums, izmeklētāji pie šā jandāliņa iniciatora paviesojušies arī tad, kad viņš beidzot izgulējis dzērumu.

Lai arī tajā rītā neesošo varmāku meklējumos iesaistījušies gan prāvi Valsts policijas spēki, gan vietējās pašvaldības policijas patruļas, šoreiz par velti sacelto jandāliņu jaunietim nekas nedraud, jo, kā izrādās, stāsti par seksuālo uzbrukumu klāstīti vien dakteriem.

Jācer, ka nākamreiz, iedzerot pār mēru, puisis padomās, ko runā, citādi neapdomīgi izteiktās frāzes, tā vai citādi, reiz tomēr var atspēlēties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl