Vīrietis pamatīgā alkohola reibumā mediķiem stāsta, ka ticis piekauts un izvarots

Komentāri

Pirms pāris dienām Ogres slimnīcā nonācis kāds 28 gadus vecs vīrietis, kurš dakteriem paziņojis, ka viņu vilcienā Rīga–Maskava piekāvuši un izvarojuši vairāki cilvēki. 

Lai noskaidrotu, vai tiešām varmākas puisi izvarojuši, gandrīz četru stundu garumā dzītas pēdas apreibušā jaunieša gaitām Ogrē un tās apkārtnē, beigās gan noskaidrojies, ka stāsts par izvarošanu bijis vien dzēruma murgi, kas vienkārši izraisījuši pamatīgu ažiotāžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti tam, ka policistiem pēc pārbaudes vairs nav bijušas ne mazākās aizdomas par to, ka patiesībā varētu būt noticis noziegums, izmeklētāji pie šā jandāliņa iniciatora paviesojušies arī tad, kad viņš beidzot izgulējis dzērumu.

Lai arī tajā rītā neesošo varmāku meklējumos iesaistījušies gan prāvi Valsts policijas spēki, gan vietējās pašvaldības policijas patruļas, šoreiz par velti sacelto jandāliņu jaunietim nekas nedraud, jo, kā izrādās, stāsti par seksuālo uzbrukumu klāstīti vien dakteriem.

Jācer, ka nākamreiz, iedzerot pār mēru, puisis padomās, ko runā, citādi neapdomīgi izteiktās frāzes, tā vai citādi, reiz tomēr var atspēlēties.

Lasi vēl