Komentāri

Neticami – vīrietis izdzīvo pēc sadursmes ar divām kravas automašīnām. Turklāt pirmajā sadursmē cietušais atradies savā auto, bet otrajā avārijā viņš jau pastaigājies pa šoseju. 

Negadījums noticis vēlā piektdienas vakarā. Auto straumes uz Tallinas šosejas pie Ādažiem jau bija apsīkušas. Savu ceļu uz Saulkrastiem veica kāda baļķvedēja šoferis līdz ceļa malā pamanīja pamatīgi sasistu auto un tā saimnieku, kurš uz braucamās daļas ”dejojis polku”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kravas automašīnas šoferis stāsta, ka vīrietis pavisam noteikti gaidījis, kad kravas automašīnas vadītājs viņu notrieks.

Nekavējoties izsaukta ātrā palīdzība, mediķi tieši Ādažu pusē atgriezušies no izsaukuma un bijuši klāt minūtes laikā.

Kā atklājies vēl pēc pāris minūtēm, šīs smagas traumas guvušajam vīrietim tā bijusi jau otrā sadursme ar kravas automašīnu īsā laika sprīdī. Pirms tam viņš ietriecies Lietuvas kravas automašīnā, ar minēto vieglo auto. Kravas automašīnas vadītājs sadursmi tik pat kā neesot jutis tāpēc notikuma vietu pametis.

Visticamāk cietušais vīrietis centies izdarīt pašnāvību sākumā ārdoties ar savu auto, kad spēkrats triecienu izturējis godam, meties zem riteņiem jau būdams kājāmgājējs – tāds ir visu iesaistīto secinājums pēc notikušā, bet tālāko jau skaidros policijas izmeklētāji.

Lasi vēl