Vīrietis par 50 eiro piedāvā seksuālos pakalpojumus! Rīgā pieķer vīrieti prostitūtu

1 komentārs
Vīrietis par 50 eiro piedāvā seksuālos pakalpojumus! Rīgā pieķer vīrieti prostitūtu
FOTO: LETA

Rīgas pašvaldības policijas (RPP)  Zemgales pārvaldes darbinieki, strādājot prostitūcijas apkarošanas jomā, pagājušajā piektdienā pieķēra kādu 28 gadus vecu vīrieti, kurš par 50 eiro vēlējās sniegt seksuāla rakstura pakalpojumus divām sievietēm, atklāj RPP. 

Policija atklāj, vīrietis policistu redzeslokā nonāca pēc tam, kad kādā interneta vietnē bija izveidojis sludinājumu, kurā viņš ziņoja, ka viņš ”par 50 eiro pārvaldot intīmo daļu”. Reģistrējoties interneta vietnē, tika uzsākta sarakste ar sludinājuma autoru un vēlāk norunāta tikšanās pie kādas viesnīcas Rīgas centrā.

Divas policijas darbinieces, maskējoties par klientēm, tikās ar sludinājuma autoru, kurš viņām piedāvāja seksuāla rakstura pakalpojumus par 50 eiro. Kad vienošanās bija panākta, policijas darbinieces stādījās priekšā un uzrādīja dienesta apliecību. Par notikušo tika uzsākta administratīvā lietvedība, un vēlāk izskatīšanā tiks izlemts, kāds sods vīrietim piemērojams, informē policija.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka prostitūcija Latvijā nav aizliegta, taču šī pakalpojuma sniegšanai ir noteikti dažādi ierobežojumi. Viens no šiem ierobežojumiem paredz, ka seksuāla rakstura pakalpojumus nedrīkst sniegt ārpus savas dzīvesvietas, par kuru noslēgts īres līgums vai kura atrodas īpašumā. Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā par šādu pārkāpumu paredzēts naudas sods no 350 līdz 700 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl