Vīrietis nozog velosipēdu un cenšas to pārdot tuvumā esošā veikalā

0 Komentāru
Vīrietis nozog velosipēdu un cenšas to pārdot tuvumā esošā veikalā
FOTO: LETA

Vakar, 28. jūnijā, pēc pulksten 16.00 kāda sieviete rosījās pa savu dzīvokli Rīgā, Brīvības gatvē. Sieviete izdzirdēja troksni, kas nāca no mājas bēniņiem, kur glabājās viņas velosipēds. Tomēr viņa nepievērsa troksnim uzmanību un turpināja rosīties.

Kā vēlāk tika noskaidrots, mājas bēniņos bijis uzkāpis svešs vīrietis. Blakus telpā viņš pamanījis velosipēdu un nolēmis to nozagt. Garnadzis uzlauzis piekaramo atslēgu, ar ko bija aizslēgta telpa, un nozadzis divriteni. Pēc tam viņš devies uz velosipēdu veikalu, kas atrodas šajā pašā mājā, un mēģinājis zagto mantu pārdot.

Veikala darbiniekam šis velosipēds likās jau agrāk redzēts, un viņš atminējās, ka tieši tāds pieder ģimenei, kas dzīvo šajā pašā mājā. Viņam radās aizdomas par zādzību. Vērīgais darbinieks par notikušo paziņoja policijai un kopā ar draugu aizturēja iespējamo zagli, līdz notikuma vietā ieradās Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti.

Apstiprinājās, ka velosipēds tik tiešām ir nozagts mājas bēniņos un piederējis sievietei, kura jau iepriekš bēniņos dzirdējusi savādo troksni.

Aizdomās turamais 1965. gadā dzimušais vīrietis pastāstīja, ka esot iegājis mājā, lai nokārtotu dabiskās vajadzības, taču blakus telpā pamanījis krāsainu velosipēdu un nolēmis to nozagt.

Aizturētais jau iepriekš 32 reizes nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un vien šā gada pavasarī atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Saistībā ar 28. jūnijā izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat vīrietim Krimināllikumā noteiktajā kārtībā būs jāatbild arī par mantas bojāšanu, jo viņš sabojājis durvju slēdzeni.

Izsakām pateicību veikala darbiniekam, kurš ātri novērtēja situāciju un rīkojās, lai garnadzis ātrāk tiktu aizturēts.

Video

0 Komentāru