Vīrietis nozog draugam automašīnu un avarē

Komentāri

Kamēr draugi aizgāja pagulēt, kāds vīrietis Zilākalna pagastā nolēma izklaidēties, dodoties naksnīgā izbraucienā ar svešu automašīnu.

”Ja ballīte vienā vietā izsīkst, tad jāmeklē cita,” tieši tā laikam būs nodomājis 30 gadus vecais Edmunds, kad agrā svētdienas rītā paņēma paziņas auto un devās apciemot jau citu kompāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālu tikt gan vīrietim neizdevās. Nobraucot dažus kilometrus no zādzības vietas, uz apledojuša autoceļa Matīši–Bērzaine–Rubene Edmunds nesavaldīja zagto “Volkswagen-Sharan” automašīnu un avarēja. Šis ceļa posms sagādājot problēmas pat pieredzējušiem autovadītājiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl