Vīrietis nozog draugam automašīnu un avarē

Komentāri

Kamēr draugi aizgāja pagulēt, kāds vīrietis Zilākalna pagastā nolēma izklaidēties, dodoties naksnīgā izbraucienā ar svešu automašīnu.

”Ja ballīte vienā vietā izsīkst, tad jāmeklē cita,” tieši tā laikam būs nodomājis 30 gadus vecais Edmunds, kad agrā svētdienas rītā paņēma paziņas auto un devās apciemot jau citu kompāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālu tikt gan vīrietim neizdevās. Nobraucot dažus kilometrus no zādzības vietas, uz apledojuša autoceļa Matīši–Bērzaine–Rubene Edmunds nesavaldīja zagto “Volkswagen-Sharan” automašīnu un avarēja. Šis ceļa posms sagādājot problēmas pat pieredzējušiem autovadītājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl