Komentāri

Kandavā, Jelgavas ielā, par savas dzīvesbiedres slepkavību aizturēts 47 gadus vecs vīrietis. Viņš pats pēc uzbrukuma izsaucis policiju.

Trešdienas naktī Kandavā kādā bēdīgi slavenā namā Jelgavas ielā notikusi slepkavība. 47 gadus vecais Mairis uzbrucis savai draudzenei Lailai. Sitis ar rokām un kājām, līdz sieviete bija mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam pats saucis “ātros” un padevies policijai. Šodien pat vīrieša mātei, kura dzīvo turpat kaimiņos, nav skaidri dēla rīcības motīvi. Tajā pašā vakarā dēls pat bijis skaidrā – atnācis mātei krāsni salabot.

Pusdivos naktī dēls pēkšņi parādījies mātes istabā ar šokējošu vēsti.

Annas kundzes apakšīrnieks Andris neapstrīd Maira darba spējas, taču viņš atklāti piebilst, ka vīrietis ir arī pamatīgs iedzērājs. Tāpat kā kaimiņus, arī Kandavas apkārtnes iedzīvotājus neizbrīna slepkavības fakts.

Aizdomās turamais Mairis ne reizi vien nonācis policijas redzeslokā par zādzībām, tā kā vīrietis bijis ar noslieci pārkāpt likumu. Dzērumā viņš mēdzis terorizēt arī savus vecākus, bet civilsievai reiz uztaisījis savdabīgu frizūru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl