Komentāri

Ir parasti ģimenes konflikti, ir konflikti, kurus dzird kaimiņi, un ir tāda attiecību skaidrošana, kurā iesaistās policijas specvienība un par ko uzzina visa valsts. Šis ir stāsts par it kā nopietniem cilvēkiem, kuri nonākuši līdz tādām izdarībām, par kurām var teikt – “Santabarbara”.

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas līdera Jāņa Dineviča dēla Dāga Dineviča rīcība plašu rezonansi sabiedrībā raisīja jau pirms desmit gadiem. Viņš ieradās pie sava bijušā biznesa partnera un uzstāja, lai viņam ļauj parunāt ar draudzeni, kura it kā atrodoties dzīvoklī. Kad vīrietis noliedza, ka pie viņa ir Dineviča draudzene, viņš saņēma naža dūrienu kaklā. Dinevičs paņēma atslēgas, iedūra paziņam vēlreiz, un pats devās pārmeklēt dzīvokli, kur mājas saimniecei draudējis ar ieroci un nomierinājies vien tad, kad savu mīļoto nav atradis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gāja gadi, kad 2010. gadā no Norvēģijas tika saņemta informācija, ka no savām mājām pazudusi Latvijas pilsone Aleksandra Rumjanceva, un pastāv aizdomas, ka sievieti aizvedis viņas bijušais draugs – Dāgs Dinevičs. Tiesībsargiem bija aizdomas, ka Dinevičs 1977. gadā dzimušo Rumjancevu aizvedis piespiedu kārtā.

Un nu vēl viens gadījums – Ogres novadā specvienība Omega veikusi ķīlnieces atbrīvošanas operāciju. Cietusī, visticamāk, atkal ir šī Aleksandra, savukārt nolaupītājs – Dinevičs. Sieviete kā ķīlniece mājā turēta pusotru diennakti, līdz paziņas ziņojuši par viņas pazušanu, un ticis lemts, dāmu no gūsta atbrīvot, izmantojot to vīru palīdzību, kuri pie durvīm neklauvē.

Foto:

Policisti saka, – specvienība nav ļāvusi vīrietim pat apsvērt pretošanās iespēju, tik ātri viss noticis. Vīrietis bruņots nav bijis, sievieti pie sevis turējis, visticamāk, izmantojot vien durvju atslēgu un draudus. Taču lemts vienkārši pieklājīgi pie durvīm tomēr neklauvēt.

Sieviete neesot cietusi, lai gan vēl jāveic ekspertīzes. Vīrietis aizturēts, bet tiesa viņu pagaidām palaidusi brīvībā, acīmredzot draudus sabiedrībai nesaskatot. Neoficiāla informācija liecina, ka ķīlniece un vīrietis nedzīvo kopā, taču acīmredzot viņam ir pietiekami lielas iebiedēšanas spējas, lai dāma nepretotos.

Klīst runas, ka viņa, kamēr bijusi gūstā, pat vesta uz darbu, taču beigu beigās sagūstītājs pārdomājis un aizvedis viņu atpakaļ.

Speciālisti, uzzinot par notiekošo, saka, – šādu notikumu atkārtošanās ir kā riņķa dancis, kurā katrs spēlē savu lomu, un var atkārtoties desmitiem reižu.

Neoficiāla informācija liecina, ka sieviete iepriekš policistiem teikusi, ka viņai pret vīrieti nav pretenziju. Iespējams, ka darījusi to baiļu dēļ, un nolaupītājs ticis cauri sveikā.

Situācija ir traģikomiska – iespējams, viena un tā pati sieviete gadiem cieš no terora, līdz beigu beigās pie attiecību skaidrošanas ķeras vīri, kuri ikdienā nodarbojas ar bīstamu noziedznieku sagūstīšanu.

Skaties video:

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl