Vīrietis nelaiž mājā tiesu izpildītāju un aizdedzina atsavināto mitekli

2 komentāri

Starp īpašuma iepriekšējo un jauno saimnieku bija izcēlies strīds par īpašuma tiesībām, tādēļ vakar Teikas iecirknis nodrošināja sabiedrisko kārtību mirklī, kad tiesu izpildītājs kādā Papīrfabrikas ciemata īpašumā ieveda tā jauno īpašnieku.

Tomēr īpašumā vēl atradās iepriekšējais mājokļa saimnieks, kurš atteicās ielaist jauno īpašnieku. Vīrietis bija ieslēdzies mājā un aizdedzinājis drēbes. Pēcāk liesmas skāra arī tapetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konstatējot aizdegšanās faktu, policijas darbinieki uzlauza durvis un pašu spēkiem nodzēsa uguni. Drošības nolūkos tika izsaukti arī ugunsdzēsēji, kuri pārliecinājās, ka liesmas patiešām ir nodzēstas un nedraud jauna ugunsnelaime.

Pēc uguns nodzēšanas policisti aizturēja 1958. gadā dzimušo vīrieti, kurš bija atradies mājā. Pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Vīrietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl