Vīrietis nakts melnumā uz ielas aplaupa pretimnācēju

Pievienot komentāru
Vīrietis nakts melnumā uz ielas aplaupa pretimnācēju
FOTO: LETA

Februāra sākumā Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Burtnieku ielu, kur notikusi laupīšana. Ierodoties norādītajā adresē, policisti noskaidroja, ka 1983. gadā dzimis vīrietis ap pulksten 4.00 no rīta devies mājās no kāda pasākuma. Mājupceļā viņam pretī nācis kāds jauns vīrietis, kurš piegājis pie cietušā, iesitis viņam pa seju un pieprasījis naudu un mobilo telefonu.

Cietušais norādīja, ka naudas viņam neesot, tādēļ laupītājs no cietušā vīrieša rokām izrāvis mobilo telefonu un aizbēdzis.

Cietušais dzīvoja netālu no notikuma vietas, tādēļ, kad ieradies mājās, izsaucis policijas darbiniekus un sniedzis informāciju par ļaundari. Policisti sāka personas meklēšanu un vakar aizturēja 1990. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais atzina savu vainu laupīšanā, un šobrīd tiek skaidrota nolaupītā telefona atrašanās vieta.

Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.