Komentāri

Mūsu nākamais stāsts ir par meliem, vai, pareizāk sakot, par taisnību vai meliem. Mums šķita dīvains kāda autovadītāja stāsts par to, kā viņš stundu pēc negadījuma piedzēries līdz pat trīs promiļu reibumam.

Vecumniekos, Bauskas ielā, dažas minūtes pirms pulksten astoņiem vakarā kāds 24 gadus vecs vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, iebraucis stāvošā automobilī un pēc tam no notikuma vietas aizbraucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija vainīgo autovadītāju, Vecumnieku novada iedzīvotāju, atrada īsi pirms pulksten deviņiem, proti, pēc stundas. Policisti konstatēja, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas apliecības. Pārbaudot šofera izelpu, mēraparāts uzrādīja 3,61 promili alkohola.

Skaties foto!

Vīrietis skaidroja, ka, veicot manevru, nav pamanījis, ka esot uzbraucis virsū kādam automobilim. Atbraucis mājās un tikai tad sācis lietot alkoholu. Tātad stundas laikā sasniedzis vērā ņemamu reibumu – 3,61 promili. Tas liek jautāt, vai jaunietis samelojies, vai arī jau automašīnas vadīšanas brīdī bijis žvingulī.

Speciālisti uzskata, ja nu kāds tiešām ir spējīgs stundas laikā dabūt sevī litriem šņabja, tad stāsts iespējams, ir patiess, taču diez vai šāds cilvēks vairs spēs komunicēt ar likumsargiem un kaut ko viņiem paskaidrot. Tā sauktās lielās promiles tomēr rodas ilgākā laika posmā.

Stāsta morāle – lai ko stāstītu policistiem, der atcerēties, ka arī viņi sadarbojas ar mediķiem, un meli, ja tie tiešām ir meli, var arī nākt gaismā.

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl