Komentāri
Vīrietis ”kunga” prātā sit stiklus un dur automašīnas riepas
FOTO: Flickr

Sestdien, 7. martā, ap pulksten 21.00 Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Lidoņu ielu, kur atrodas agresīvi noskaņots vīrietis. Patruļpolicijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur aizturēja 1977. gadā dzimušu vīrieti. Kā noskaidroja likumsargi, vīrietis savai kaimiņienei izsita dzīvokļa logu stiklus un sadūra cietušās sievietes automašīnas riepu.

Aizturēšanas brīdī vīrietis bija divu promiļu reibumā. Viņš ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Vīrieša motīvi tiek skaidroti izmeklēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ap pulksten 22.00 Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Saulgožu ielu, Rīgā. Tur kopīgas alkohola lietošanas laikā starp diviem vīriešiem bija izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā, kura laikā ciemos atnākušais vīrietis sabojāja dzīvokļa durvis.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš atradās 2,26 promiļu reibumā. Aizturētais iepriekš bijis sodīts par zādzību. Pēc aizturēšanas vīrietis nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Abos gadījumos sākti kriminālprocesi par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Šāds noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl