Vīrietis kūlas ugunsgrēkā gūst smagus apdegumus

Komentāri

Kamēr laiks ir sauss, kūlas ugunsgrēki plosās visā valstī. Liesmas nopostījušas jau vairākas ēkas, bet tagad slimnīcā nogādāts arī kāds vīrietis, kurš guvis tiešām nopietnus apdegumus.

Bija sestdienas pēcpusdiena, kad kāds 28 gadus vecs vīrietis Birzgales pagastā no savas mājas aizgāja uz tuvējo ābeļdārzu. Ko viņš tur darīja, nav īsti skaidrs, taču no sākuma izcēlās pamatīgs kūlas ugunsgrēks, un pēc tam vīrieša mamma ieraudzīja viņu pašu, skrienam mājās neapskaužamā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acīm redzot sausā zāle sākusi degt un jaunietis nekādi nav spējis no liesmām izvairīties. Uguns liesmas nopietni skārušas viņa kājas.

Vīrietis ar smagiem apdegumiem nogādāts Biķernieku slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Mamma noliedz, ka vīrietis pats zāli tīšām aizdedzinājis. Viņa pieļauj, ka viņš nometis izsmēķi un liesmas sākušas izplatīties, līdz pārvērtušās par nekontrolējamu spēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl