Vīrietis konflikta laikā uzbrūk ar šķērēm

Komentāri
Vīrietis konflikta laikā uzbrūk ar šķērēm
Ilustratīvs foto: Zechariah Judy/Flickr

Trešdien, 23. septembrī, ap pulksten 18.00 Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Sloku, kur kādā dzīvoklī starp trim vīriešiem bija izcēlies konflikts. Tā laikā diviem vīriešiem nodarīti miesas bojājumi.

Likumsargi ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka 1962. gadā dzimušais vīrietis, uzbrūkot ar šķērēm, nodarīja vieglus miesas bojājumus 1988. gadā dzimušam vīrietim, taču smagus miesas bojājumus – 1981. gadā dzimušam vīrietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1962. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Vīrietis jau agrāk bijis trīs reizes tiesāts gan par miesas bojājumu nodarīšanu, gan par slepkavību.
Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl