Vīrietis izbēg no kriminālatbildības, jo piedzēries un… aizmidzis

Komentāri

Kas guļ, tas negrēko. Tieši visvājākās spējas turēt smagu reibumu dēļ kāds vīrietis Zvejniekciemā izvairījies no kautiņa un kriminālatbildības. Viņa viesiem gan gājis grūtāk. 64 gadus vecs vīrs otram cīņu biedram vēderā iedūris nazi.

Sestdien pie kāda Zvejniekciema iedzīvotāja atnāca ciemiņi – divi vīrieši. Apsēdās visi draudzīgi iedzert un dzēra labi ilgi, jo mājas saimniekam vienā brīdī bija gana, un viņš devās pie miera. Kamēr viņš saldi gulēja, tikmēr abi viesi kaut ko nesadalīja. Visticamāk, diskusija nonāca līdz savstarpējās cieņas jautājumiem. Sākās kautiņš, un kā galvenais arguments lietā tika likts nazis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi strīdnieki tika aizvesti uz slimnīcu. Vēderā sadurtais aizvien nav pat pratināms, bet otrs sestdienas rītā no slimnīcas patvaļīgi aizgājis. Vakarā gan policisti viņu tāpat atraduši un aizturējuši. Tagad vēl tikai jānoskaidro, vai miesas bojājumi būs vidēji vai smagi un tad jau jāgaida tiesa. Turklāt ne pirmo reizi.

Foto:

Interesanti, ka sadūrējs, pret kuru uzsākts kriminālprocess, patlaban ir vērsies arī pret savu upuri, kurš viņu piekāvis. Mēs ne reizi vien esam ieteikuši rūpīgi izvēlēties cilvēkus, ar kuriem kopā piedzerties. Ļaužu kriminālā pagātne bieži vien liecina par to, ka, esot reibumā, viņi var kļūt nekontrolējami, un tas var beigties ar slimnīcas palagiem vai pat nopietnāk.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl