Vīrietis, iespējams, izkrāpis naudu no Porsche Cayenne pārdošanas

Komentāri
Vīrietis, iespējams, izkrāpis naudu no Porsche Cayenne pārdošanas
Ilustratīvs foto: AFP/LETA

Aizturēts vīrietis, kurš, iespējams, piesavinājies naudu, kas iegūta, pārdodot Porsche Cayenne, ziņo policija.

Martā kāds uzņēmums vērsās Rīgas Ķengaraga iecirknī un ziņoja, ka ir apkrāpts. Policijas darbinieki noskaidroja, ka uzņēmums vēlējās pārdot automašīnu Porsche Cayenne. Tādēļ automašīnās pārdošanā tika pilnvarots cits uzņēmums, kas savukārt pārpilnvaroja vēl citu uzņēmumu. Šis automašīnas pārdošanas starpnieks atrada spēkrata pircēju, pārdeva automašīnu un saņēma naudu. Tomēr iegūtā nauda nenonāca līdz uzņēmumam, kam bija piederējusi pārdotā automašīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki noskaidroja aizdomās turamo personu un vakar aizturēja trešā uzņēmuma pārstāvi – 1988. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts izolatorā.

Par naudas piesavināšanos lielā apmērā ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Izmeklēšana turpinās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl