1 komentārs

Ogrē deviņu stāvu mājā no astotā stāva balkona izkritis 31 gadu vecs vīrietis. Iespējams, viņš mēģinājis noķert pamukušo kaķi – tā apgalvo vīrieša tuvinieki.

Vakar Zilo kalnu prospektā daudzi apkārtnes iedzīvotāji bija spiesti redzēt ļoti nepatīkamu ainu. Kāds vīrietis pēc nesaprotamām darbībām astotā stāva balkonā pārkrita pāri margām un pēc sekundes jau atsitās pret zemi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa dzīvību glābt vairs nebija iespējams. Kaimiņi saka, ka puisi zinājuši no bērna kājas, nekāds baigais dauzoņa nav bijis. Reiz pa reizei varbūt iedzēris.

Puiša māte sarunā ar Degpunktu atzīst, ka liktenīgajā dienā dēls bija izdzēris dažus aliņus, jo tas viņam palīdzējis pret galvassāpēm, kuras sākušās, kad puisis iekļuvis smagā avārijā.

Viņš regulāri dzēra pretsāpju tabletes, viņam bieži sāpēja galva. No rīta viņš teica, ka jūtas slikti – sāp galva. Viņš aizgāja pēc alus, lai varētu iemigt. Es aizgāju pēc mazbērna uz dārziņu, atnācu atpakaļ, un viņš tur jau gulēja – apsegts.

Sieviete pieļauj, ka notikušais nav pašnāvība, bet gan nelaimes gadījums. To šobrīd gan diez vai kāds vairs varēs noteikt.

”Zināt, viņš bieži ķēra kaķi, lai tas nenokrīt, jo tas staigāja pa balkona malu. Ziniet kā – piecas pudeles alus izdzēra. Varbūt galva sagriezās. Viņam visu laiku no rītiem sāpēja galva,” stāsta mirušā vīrieša mamma.

Ogres policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, taču, visticamāk, pēc aculiecinieku un radu aptaujāšanas tas tiks izbeigts, jo notikušajā vismaz šobrīd nav saskatāmas nekādas nozieguma pazīmes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl