Vīrietis greizsirdības uzplūdā izsit automašīnai logus un paslēpjas krūmos

Komentāri
Vīrietis greizsirdības uzplūdā izsit automašīnai logus un paslēpjas krūmos
FOTO: LETA

Aizvakar ap plkst. 11.00 Salaspils iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Miera ielu Salaspilī, kur kāds vīrietis bojā automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka 1985. gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, greizsirdības uzplūdā kāda cita vīrieša automašīnai Audi ar akmeni izsitis logus un lukturus.

Pēcāk, lai netiktu pamanīts, viņš paslēpies krūmos, kas atradās turpat blakus notikuma vietai. Policisti ļaundari uzreiz pamanīja un aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais vīrietis, kurš arī iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziegumiem, atzina savu vainu automašīnas bojāšanā. Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl