1 komentārs

Galvaspilsētas policijas iecirkņa apmeklējums, kādam vīrietim izvērties par visai nepatīkamu notikumu – tā vietā, lai saņemtu protokolu par nepareizi novietotu auto, viņam nu nāksies stāties tiesas priekšā.

Viņš bija saņēmis protokolu par to, ka auto novietots apstādījumos, nebija mierā ar šo policistu uzlikto sodu, un devās uz iecirkni to apstrīdēt. Vīrietis esot skaidrojis – viņš nemaz nezina, kā viņa spēkrats šajos apstādījumos ir nonācis – automašīnu viņš esot iedevis savam brālēnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā sods par apstādījumos novietotu auto pienākas vadītājam, kurš konkrētajā gadījumā pārkāpis noteikumus nevis īpašniekam, likuma sargs iztaujājis atnācēju. Policists esot piefiksējis iespējamā pārkāpēja datus, un tad policijas datu bāzēs pārbaudījis arī pašu automašīnas īpašnieku – kā izrādās, viņam jau pirms vairāk nekā gada atņemta autovadītāja apliecība.

Pēc formalitāšu nokārtošanas uzaicinātais vīrietis devies prom, taču policista priekšnojauta un bagātīgais pārkāpumu saraksts licis domāt, ka vīrietis ko slēpj, tādēļ inspektors lūdzis vienai no auto patruļām, kas atradusies netālu no dežūrdaļas, piestāt pie viena no netālu esošajiem krustojumiem, un turpat iekšpagalmos un mirkli uzgaidīt.

Aizdomas apstiprinājušās – tikai brīdi pēc policijas iecirkņa apmeklējuma vīrietis jau bija ierausies sava auto vadītāja vietā un braši stūrēja prom, taču turpat netālu viņa ceļā stājies inspektors. Par šādu izgājienu šoferītim tagad nu nāksies stāties tiesas priekšā.

Vai pieredzētais atturēs vīrieti no sēšanās pie stūres nākamajā reizē, atliek vien minēt, taču ir skaidrs, ka šī nekaunības paraugstunda, viņam izmaksās visai dārgi – ja nu pārkāpējs nenonāks aiz cietuma mūriem, viņam draud piespiedu darbs vai ievērojams naudas sods.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl