Vīrietis dod ”kukuli”, lai policija neveiktu personīgo mantu pārbaudi

Komentāri
Vīrietis dod ”kukuli”, lai policija neveiktu personīgo mantu pārbaudi
FOTO: LETA

Vakar, 3. novembrī, ap pulksten 19.00 Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki Rīgā, Slokas ielā, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš, pamanot policistus, kļuva manāmi satraukts. Likumsargi nolēma 1986. gadā dzimušo vīrieti pārbaudīt, taču vēl pirms paguva uzsākt pārbaudi, vīrietis policistiem uzreiz mēģināja dot kukuli 20 eiro apmērā, lai netiktu veikta personīgo mantu pārbaude.

Vīrietis nekavējoties tika aizturēts un nogādāts Rīgas Kurzemes iecirknī. Pārbaudot vīrieti, likumsargi viņa kabatā atrada polietilēna maisiņu un papīra vīstokli, kuros atradās augu izcelsmes zaļganbrūnas krāsas viela. Atsavinātajai vielai nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu, vai tā satur narkotiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret vīrieti uzsākti divi kriminālprocesi – pēc Krimināllikuma 323. panta par kukuļdošanu policijas darbiniekiem, kā arī pēc Krimināllikuma 20. nodaļas saistībā iespējamu narkotisko vielu glabāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl