Vīrietis atsakās veikt narkotiku pārbaudi un policistam dod 120 eiro kukuli

0 Komentāru
Vīrietis atsakās veikt narkotiku pārbaudi un policistam dod 120 eiro kukuli
Valsts policija ar plašiem reidiem atklāj akciju "Esi redzams", kuras laikā kājāmgājējiem bez gaismu atstarojošiem elementiem dala atstarotājus. (FOTO: LETA)

Vīrietis atsakās veikt narkotiku pārbaudi un policistam dod 120 eiro kukuli. Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja autovadītāju, kurš mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņam netiktu veikta narkotisko un psihotropo vielu klātbūtnes pārbaude.

Policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu. 21. oktobrī ap pulksten 12.36 Rīgā, Burtnieku ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu Nissan.

Policistiem radās aizdomas, ka vadītājs, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Lai policijas darbinieki vīrietim neveiktu pārbaudi, vīrietis policistam deva 120 eiro kukuli.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu. Šogad Rīgas reģionā jau reģistrēts 41 gadījums, kad pret autovadītājiem sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

0 Komentāru