Vīrietis atnāk ciemos un nomirst

Komentāri

Dzīvoklis ar sliktu slavu – tā varētu nosaukt nelaimes vietu. Viesojušies te vakar gan mediķi, gan policisti, tas tāpēc, ka ballīte, kādas tur nereti notiek, šoreiz beigusies letāli.

Naktī tika prom vests līķis, un tagad Kauguru dzīvoklī “tusētāju” palicis maz. Sieviete gados un kāds invalīds. Kundze no sākuma izliekas, ka nemaz nav manījusi, ka dzīvoklī bijuši gan neatliekamās palīdzības mediķi, gan policisti, gan miris cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

– Es gulēju, neko es nezinu.
– Neko nedzirdējāt, nemanījāt?
– Nē.
– Cilvēku, kurš nomira, jūs pazināt?
– Nē.
– Ko tad jūs te darāt? Ko tādā gadījumā viņš te darīja?
– Atnāca ciemos.
– Atnāca ciemos un nomira?
– Nezinu.

Brīdi vēlāk gan atklājas, ka sieviete zina mazliet vairāk, taču neko grib stāstīt. Proti, ierodas mirušā vīrieša māte, un tad nākas vien atzīt, ka dzīvību vīrietis zaudējis te.

Sieviete stāsta – nupat noskaidrojusi, ka viņas dēls, 37 gadus vecs vīrietis, ir miris. Pēdējā vieta, kur viņš atradās, ir šis dzīvoklis.

“Viņš aizvakar pusseptiņos aizgāja. Teica – uzpīpēt pie drauga. Vairs es viņu neredzēju. Piezvanīju uz policiju un jautāju, vai pie viņiem nav gara auguma vīrieša. Viņi teica, ka ir – līķis. Mēs ar meitu nupat bijām morgā. Tas ir viņš,” stāsta satriektā māte.

Sieviete nespēj aptvert notikušo – saka, ka dēls bijis mierīgs cilvēks, nekad nevienu nav aizticis. Kāpēc viņu vajadzēja tik nežēlīgi sist?

“Es nesaprotu… Viņš pat mušu neaiztika! Par ko viņu tā sita? Uz viņa nav veselas vietas!
Dzīvokļa iemītniece paliek pie sava – vīrietis atnācis jau piekauts. Viņi saukuši mediķus, taču tas nav līdzējis,” tā nosistā vīrieša māte.

Vīrietis it kā esot gājis pēc šņabja un atgriezies jau nežēlīgi piekauts. Kas to paveicis – visi te rausta plecus. Policisti apstiprina, ka ziņas par notikušo viņi saņēmuši no mediķiem, kuri teikuši – cietušais no palīdzības tiešām atteicies. Iestājusies viņa nāve.

Ir aizturētie, vairāki cilvēki, kuri vēl sniedz liecības.

Kriminālprocess uzsākts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies nāve.

Video:

Lasi vēl