Komentāri
Vīrietis ar kontrabandas cigaretēm un svešām auto numurzīmēm cenšas aizbēgt no notikuma vietas
Ilustratīvs foto: LETA

Robežsargi Rīgā, Salacgrīvas pagastā un Daugavpils novada Līksnas pagastā aizturēja trīs kontrabandistus, kuriem kopumā konfiscēja vairāk nekā 650 tūkstošus kontrabandas cigarešu. Tostarp aizturēts kāds vīrietis, kurš pārvietojās ar svešām automašīnas numurzīmēm un nesekmīgi centās no likumsargiem aizbēgt.

Pirmdienas rītā robežsargi sadarbībā ar Valsts policijas pārstāvjiem dzelzceļa stacijā Rīga pārbaudīja kāda Baltkrievijas pilsoņa bagāžu. Vīrieša personiskajās mantās likumsargi konstatēja 12 600 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Pret likumpārkāpēju uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā dienā pēc vienas stundas Salacgrīvas novada Svētciemā, veicot imigrācijas kontroli starptautiskās satiksmes autobusā, robežsargi aizturēja Latvijas pilsoni, kuram piederošajās somās atradās 17 200 cigaretes ar Krievijas akcīzes markām. 1962. gadā dzimušais vīrietis nodots Valsts policijas amatpersonām.

Savukārt pirmdienas vakarā Daugavpils novadā uz ceļa Daugavpils–Rīga, robežsargi apturēja kādu automašīnu VW Passat Variant ar piekabi. Transportlīdzekļa vadītājs aizturēšanas brīdī mēģināja bēgt, taču nesekmīgi. Likumsargi, veicot auto padziļinātu pārbaudi, tā piekabē konstatēja 30 tūkst. cigarešu bez akcīzes markām, vēl 610 tūkst. cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Atklājās arī tas, ka spēkratam pieskrūvētas svešas valsts numura zīmes, bet īstās valsts numura zīmes atradās automašīnas salonā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl