Vīrietis ar cirvi izdemolē vietējo kultūras namu

Komentāri

Burtnieku novada, Rencēnos parasti nekas krimināls nenotiek. Tomēr pirms pāris dienām, kā apraksta vietējie, gājis kā pa ”trako māju”. Kāds jauns puisis ar cirvi izdemolējis vietējās tirdzniecības vietas un kultūras namu.

To, ka ciematā uzdarbojas kāds vandālis pirmie saprata divi jauni puiši, kuri pamanījuši, ka viņu automašīnai izsists stikls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundaris gan paspējis no notikuma vietas aizbēgt, tomēr nekur tālu viņš nebija ticis – paslēpies vietējā pieturā, pa ceļam pārbiedējot gan mazus, gan lielus pretimnācējus.

Rancēnu kultūras nams cietis visvairāk.  Ēkai nodarīti lieli zaudējumi – jālabo gan aptiekas logs, gan parādes durvju stikls un vēl vienas durvis.

Aizturētā vīrieša tuvinieki, esot turīgi cilvēki un droši vien viņi arī par visu samaksās, bet pats agresors tagad atjauno savu garīgo veselību Strenčos – psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Tas ir kāds 26 gadus vecs Rīgas iedzīvotājs, kurš bija ieradies pie saviem radiniekiem. Pagaidām ir neskaidri šādas rīcības motīvi.

Tā kā vīrietis radīja reālas briesmas gan savai, gan apkārtējo drošībai, pēc aizturēšanas viņš tika nodots mediķu aprūpē.

Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes, jo pastāv aizdomas, ka viņš ir lietojis apreibinošas vielas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl