Vīrietis ar cirvi izdemolē vietējo kultūras namu

0 Komentāru
Vīrietis ar cirvi izdemolē vietējo kultūras namu
FOTO: LETA

Burtnieku novada, Rencēnos parasti nekas krimināls nenotiek. Tomēr pirms pāris dienām, kā apraksta vietējie, gājis kā pa ”trako māju”. Kāds jauns puisis ar cirvi izdemolējis vietējās tirdzniecības vietas un kultūras namu.

To, ka ciematā uzdarbojas kāds vandālis pirmie saprata divi jauni puiši, kuri pamanījuši, ka viņu automašīnai izsists stikls.

Ļaundaris gan paspējis no notikuma vietas aizbēgt, tomēr nekur tālu viņš nebija ticis – paslēpies vietējā pieturā, pa ceļam pārbiedējot gan mazus, gan lielus pretimnācējus.

Rancēnu kultūras nams cietis visvairāk.  Ēkai nodarīti lieli zaudējumi – jālabo gan aptiekas logs, gan parādes durvju stikls un vēl vienas durvis.

Aizturētā vīrieša tuvinieki, esot turīgi cilvēki un droši vien viņi arī par visu samaksās, bet pats agresors tagad atjauno savu garīgo veselību Strenčos – psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Tas ir kāds 26 gadus vecs Rīgas iedzīvotājs, kurš bija ieradies pie saviem radiniekiem. Pagaidām ir neskaidri šādas rīcības motīvi.

Tā kā vīrietis radīja reālas briesmas gan savai, gan apkārtējo drošībai, pēc aizturēšanas viņš tika nodots mediķu aprūpē.

Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes, jo pastāv aizdomas, ka viņš ir lietojis apreibinošas vielas.

0 Komentāru