Vīrietis 4,15 promiļu reibumā bēg no policijas un apdraud apkārtējos

2 komentāri
Vīrietis 4,15 promiļu reibumā bēg no policijas un apdraud apkārtējos
FOTO: LETA

Pateicoties likumsargu operatīvajai rīcībai, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki vakar Ikšķiles pilsētā aizturēja autovadītāju stiprā alkohola reibumā, tādējādi laikus novēršot iespējams vēl smagāku negadījumu.

Vakar, 7. februārī, ap plkst. 19.45, veicot patrulēšanu Ikšķiles novadā, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja kāds Renault Kangoo autovadītājs, kurš stūrēja savu spēkratu Ikšķiles pilsētas centrā ar pilnīgi tukšu riepu un ar savu braukšanu, strauji mainot braukšanas virzienu un iebraucot braukšanas pretējā virzienā, apdraudēja citus autobraucējus un gājējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas Renault vadītājs sākumā nereaģēja, taču pēc kāda laika Pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās panākt spēkrata Renault Kangoo apturēšanu.

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 4,15 promiļu reibumā. Aizturētais automašīnas vadītājs turpmākām darbībām tika nodots Valsts policijas rīcībā.

Policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana reibumā būtiski apdraud gan pašu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl