Komentāri
Vīrietis 3,13 promiļu reibumā mēģina dot policistam 10 eiro kukuli
FOTO: LETA

Aizvakar, 18.martā ap pulksten 16:55 Rīgā, Viesītes ielā Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Toyota Corolla, kuras vadītājs nebija piesprādzējies. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1951. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro kukuli.

Savukārt, pagājušajā ceturtdienā, 12.martā, ap pulksten 10:12 Rīgā, Apuzes ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1971. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu ”Opel’’. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis 3,13 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 135 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par abiem gadījumiem policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau septiņpadsmit autovadītāji pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl