Vīrieti spēļu zālē Siguldā aplaupa divas nepazīstamas personas

Komentāri
Vīrieti spēļu zālē Siguldā aplaupa divas nepazīstamas personas
LETA

Naktī no 23. uz 24. aprīli kāds vīrietis spēļu zālē Siguldā iepazinās ar divām personām. Pēc laika pavadīšanas spēļu zālē kompānijas biedri ierosinājuši doties citur, lai ceptu gaļu un lietotu alkoholu.

Nesen iepazītie vīrieši, pa ceļam piedraudot ar šaujamieroci un nodarot vieglus miesas bojājumus, ceļa biedram atņēma mobilo telefonu, kredītkarti un izspieda naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policija noskaidroja, ka, noziegumu, iespējams, izdarījuši 1978. gadā un 1985. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Vakar, 11. maijā, Rīgas Siguldas iecirkņa kriminālpolicisti 1978. gadā dzimušo vīrieti Siguldā aizturēja. Tajā pašā dienā sadarbībā ar Rīgas reģiona kriminālpoliciju Iecavā tika aizturēts arī 1985. gadā dzimušais aizdomās turamais.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl