Vīrieti šokē policijas veiktā pārbaude viņa mājās

1 komentārs

Degpunktā komanda jau ziņoja par likumsargu cīņu ar nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecību, kas ir gluži kā cīņa ar vējdzirnavām, jo tā sauktās ”točkas” turpina darboties. Kāds raidījuma skatītājs uzskata, ka situācija ir tik bēdīga, jo likumsargi alkoholu un cigaretes meklē tur, kur to nav. Piemēram, viņa mājās.

17. marta pēcpusdienā Pūres pagasta iedzīvotājs Mārtiņš ar sievu bija savās mājās, Graudiņos, kad pagalmā iebrauca automašīna ar nelūgtiem ciemiņiem. Sāka riet suns, un no mašīnas sāka kāpt ārā, kā Mārtiņš stāsta – pamatīga auguma vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš par notiekošo bija šokēts, vēl jo vairāk, kad uzzināja, ka policisti atbraukuši meklēt kontrabandas preces, taču viņam nekas cits neatlika, kā likumsargus ielaist mājā – kā nekā viņi ieradās ar tiesas lēmumu.

Ne spirtotos dzērienus, ne smēķus policisti tā arī neesot atraduši, lai gan meklējuši rūpīgi – ieskatījušies katrā atvilktnē un kambarītī. Likumsargi aizbraukuši, taču sašutums palicis. Mārtiņš vēl aizvien nespēj saprast, kāpēc lai pie viņa, gandrīz vai nedzērāja, godīga cilvēka, kāds varējis meklēt īstu spirta fabriku.

Mārtiņš sola mierā nelikties – viņš gatavs tiesāties un pieprasīt morālo kompensāciju par nepamatoti piedzīvoto viņa mājas apskati.

Likumsargi ir saņēmuši Mārtiņa vēstuli un norāda, ka šādas pārbaudes tiek veiktas daudzviet, reaģējot uz iedzīvotāju sniegtām anonīmām ziņām par iespējamām nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietām.

Šoreiz nelegālās preces nav atrastas, taču statistika rāda, ka iedzīvotāju sniegtās ziņas neapstiprinās tikai aptuveni 30% no visiem gadījumiem.

Tātad – šādas pārbaudes esot efektīvas un tiks veiktas arī turpmāk. Kas bija ļaunprātis, kurš sniedza informāciju par iespējamu grādīgā ražošanu un tirgošanu Mārtiņa mājā – to nezina pat policisti paši un droši vien nekad neuzzinās.

TOP komentāri

  • Skaidra
    0 0 0

    Skaidra

    Kāds anonīms kaimiņš laikam gribējis atriebties un uzsūtījis policiju , lai šo padrebina , iespējams kādam nav iedevis uz paģirām šņabi vai eiriku , ja jau kā iemesls minēts alkohols .

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl