Vīrieti šokē policijas veiktā pārbaude viņa mājās

1 komentārs

Degpunktā komanda jau ziņoja par likumsargu cīņu ar nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecību, kas ir gluži kā cīņa ar vējdzirnavām, jo tā sauktās ”točkas” turpina darboties. Kāds raidījuma skatītājs uzskata, ka situācija ir tik bēdīga, jo likumsargi alkoholu un cigaretes meklē tur, kur to nav. Piemēram, viņa mājās.

17. marta pēcpusdienā Pūres pagasta iedzīvotājs Mārtiņš ar sievu bija savās mājās, Graudiņos, kad pagalmā iebrauca automašīna ar nelūgtiem ciemiņiem. Sāka riet suns, un no mašīnas sāka kāpt ārā, kā Mārtiņš stāsta – pamatīga auguma vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš par notiekošo bija šokēts, vēl jo vairāk, kad uzzināja, ka policisti atbraukuši meklēt kontrabandas preces, taču viņam nekas cits neatlika, kā likumsargus ielaist mājā – kā nekā viņi ieradās ar tiesas lēmumu.

Ne spirtotos dzērienus, ne smēķus policisti tā arī neesot atraduši, lai gan meklējuši rūpīgi – ieskatījušies katrā atvilktnē un kambarītī. Likumsargi aizbraukuši, taču sašutums palicis. Mārtiņš vēl aizvien nespēj saprast, kāpēc lai pie viņa, gandrīz vai nedzērāja, godīga cilvēka, kāds varējis meklēt īstu spirta fabriku.

Mārtiņš sola mierā nelikties – viņš gatavs tiesāties un pieprasīt morālo kompensāciju par nepamatoti piedzīvoto viņa mājas apskati.

Likumsargi ir saņēmuši Mārtiņa vēstuli un norāda, ka šādas pārbaudes tiek veiktas daudzviet, reaģējot uz iedzīvotāju sniegtām anonīmām ziņām par iespējamām nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietām.

Šoreiz nelegālās preces nav atrastas, taču statistika rāda, ka iedzīvotāju sniegtās ziņas neapstiprinās tikai aptuveni 30% no visiem gadījumiem.

Tātad – šādas pārbaudes esot efektīvas un tiks veiktas arī turpmāk. Kas bija ļaunprātis, kurš sniedza informāciju par iespējamu grādīgā ražošanu un tirgošanu Mārtiņa mājā – to nezina pat policisti paši un droši vien nekad neuzzinās.

TOP komentāri

  • Skaidra
    0 0 0

    Skaidra

    Kāds anonīms kaimiņš laikam gribējis atriebties un uzsūtījis policiju , lai šo padrebina , iespējams kādam nav iedevis uz paģirām šņabi vai eiriku , ja jau kā iemesls minēts alkohols .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl