Vīrieša acu priekšā sadeg viņa lepnais Mercedes spēkrats

Komentāri

Trešdien vēlā pēcpusdienā Rīgā, Lāčplēša ielā, netālu no Salu tilta aizdegusies vieglā Mercedes markas automašīna. Gluži vai neticami, bet ceturtdien tikai pārsimt metru tālāk aizdegusies jau cita tieši tādas pašas markas automašīna.

Ceturtdienas pēcpusdienā, kad daudzi rīdzinieki steidza apdarīt pēdējos darbus, uz Salu tilta kāda Mercedes auto saimnieks palika bez sava automobiļa. Tas vienā mirklī uzliesmoja un sadega vīrieša klātbūtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šokētais automašīnas īpašnieks nevēlējās runāt ar žurnālistiem, bet redzēto atstāstīja aculiecinieks Vladislavs: “Ieraudzījām pilnībā sadegušu auto. Divas ugunsdzēsēju mašīnas, visapkārt liels skaits ugunsdzēsēju un korķī nācās pavadīt aptuveni divdesmit minūtes.”

Vienā mirklī sastrēgums beidzies, un Vladislavs veiksmīgi ticis tālāk, bet automašīnas vrakam pakaļ atbraucis evakuators.

Arī trešdien pie uzbrauktuves uz Salu tilta Lāčplēša ielā aizdegās līdzīgs Mersedess, bet tā saimnieks gan notikuma vietu pameta. Kā noskaidrots policijā, šobrīd notiek aktīva automašīnas stūrētāja meklēšana. Spēkrata šoferis varētu būt degvielas zaglis, jo tā numurs atbilst pavisam citam auto – Audi A4.

Skaties video:

Lasi vēl