“Viņš iebrauca manā joslā” – kravas auto šoferis atklāj, kā notika traģēdija uz Tīnūžu šosejas

1 komentārs

Trešdienas rītā medijus pāršalca ziņa par traģisko negadījumu uz Tīnūžu-Kokneses šosejas. Tajā bojā gājuši divi cilvēki – vīrietis, kurš bija pie automašīnas Golf stūres, un tās pašas automašīnas pasažiere.

Traģiskā avārija notika plkst. 7.09 Lielvārdes novadā, frontāli saduroties kravas automašīnai DAF ar automašīnu Volkswagen Golf. Pēc sadursmes abas automašīnas noslīdēja no ceļa. Gāja bojā abi vieglajā automašīnā esošie cilvēki – vīrietis un sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no viņiem trieciena dēļ tika izmests no spēkrata, otrs tā arī palika iesprostots dzelžos, kamēr atbildīgie dienesti meklēja tehniku, lai “fūri” uzvilktu uz ceļa. Kravas automašīna no Ukrainas bija mērojusi ceļu mājās – tās vadītājs Andrejs devās uz dzimteni, brauca, kā pats stāsta, ar ātrumu ap 80 kilometriem stundā, kad Golfs veica liktenīgo manevru.

“Es braucu pa savu joslu, mašīna no pretējās joslas iebrauca manā. Es sāku bremzēt, bet nepaspēju,” stāsta vadītājs. “Viņš kādu apdzina? Nē, ceļš bija tīrs, tukšs. Viņš vienkārši iebrauca manā joslā.”

Foto

Mašīnas vadītāja paziņa skaidro – “fūre” pēc avārijas pārbraukusi pretējā joslā un nostūmusi no ceļa arī golfu, jo trieciens saņemts pa kreiso priekšējo riteni.

Shēmas zīmēs un aprēķinus veiks policisti un eksperti, taču cilvēkus tas vairs neatdzīvinās. “Fūres” šoferim skumjš prāts. Viņš saka, ka fiziski jūtas pilnībā labi, taču psiholoģiski gan nē. Viņš saka, vieglais auto nav ļoti pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, taču šoferis neesot arī centies izvairīties no sadursmes – neesot bremzējis.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl