3 komentāri

Internetā uzradies krāpnieks, kurš Cēsīs, Valmierā un Gulbenē pēc sludinājumiem zvanījis iedzīvotājiem, kuri vēlas īrēt dzīvokļus. Viltvārdis dzīvokļu meklētājiem piedāvājis kvalitatīvus un plašus dzīvokļus, par tiem prasot nelielas naudas summas un piedāvājot plašas privilēģijas.

Šobrīd policistiem zināmi seši gadījumi, kad vēlme dzīvot labos apartamentos, tā teikt par sviestmaizi, guvusi virsroku un cilvēki vieglu roku šķīrušies no 100 līdz 200 eiro. Likumsargiem šobrīd ir pamats domāt, ka šādu apkrāptu dzīvokļu meklētāju ir daudz vairāk, viņi vienkārši nevēlas vai kaunas ziņot paši par savu neattapību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, šī krāpnieka konts nebūs noformēts uz viņa paša vārda, bet gan kāda bezpajumtnieka. Tas padara aizdomās turamā meklēšanu vēl sarežģītāku, taču ne neiespējamu.

Tieši tāpēc par jebkurā izkrāptām naudas summām ziņojiet Vidzemes reģiona policistiem, lai brīdī, kad ļaundaris tiks notverts, viņš saņemtu sodu par visiem nodarījumiem, nevis tikai dažiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl