Komentāri

Zvani par it kā dažādās iestādēs ievietotiem spridzekļiem policijā pienāk vidēji piecas reizes mēnesī. Raidījuma Degpunktā apvaicātie likumsargi gan nespēj atcerēties nevienu gadījumu, kad draudi izrādītos īsti un bumbu izdotos atrast.

Piemēram, pirms pāris nedēļām, 9. aprīlī, policisti evakuēja cilvēkus no tirdzniecības centra Mols. Bija saņemta ziņa par tur ievietotu spridzekli. To meklēja, taču neatrada, un cilvēki pēc kāda laika atgriezās darbavietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt janvārī Jelgavā kāds vīrietis sabojājis vakaru vairākiem cilvēkiem, kuri atpūtušies vietējā bārā. Viņš zvanījis policistiem un solījis iestādes viesus un darbiniekus burtiski uzraut gaisā. Protams, – tie bija tukši draudi, un vainīgo ātri vien notvēra.

Tāpat pagājušā gada sākumā likumsargi saņēma zvanu par spridzekli Aknīstes novada Asares pagastā esošajā Asares pamatskolā. Policisti izbrauca uz lauku skolu, bet spridzekli neatrada.

Pēc nedēļas Dobelē tika saņemts zvans par spridzekli tirdzniecības centrā Forums. Cilvēki tika evakuēti, bet bumbu galu galā neatrada. Šāda ķibele tirdzniecības centru piemeklēja jau otro reizi.

Vēl pirms mēneša vēlā vakara stundā kāds vīrietis, kuram nepārdeva pudeli, paziņoja par veikalā ievietotu spridzekli. Protams, ka arī tas izrādījās ļauns joks.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl