Viltus trauksmes par spridzekļiem policisti saņem vidēji piecas reizes mēnesī

Komentāri

Zvani par it kā dažādās iestādēs ievietotiem spridzekļiem policijā pienāk vidēji piecas reizes mēnesī. Raidījuma Degpunktā apvaicātie likumsargi gan nespēj atcerēties nevienu gadījumu, kad draudi izrādītos īsti un bumbu izdotos atrast.

Piemēram, pirms pāris nedēļām, 9. aprīlī, policisti evakuēja cilvēkus no tirdzniecības centra Mols. Bija saņemta ziņa par tur ievietotu spridzekli. To meklēja, taču neatrada, un cilvēki pēc kāda laika atgriezās darbavietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt janvārī Jelgavā kāds vīrietis sabojājis vakaru vairākiem cilvēkiem, kuri atpūtušies vietējā bārā. Viņš zvanījis policistiem un solījis iestādes viesus un darbiniekus burtiski uzraut gaisā. Protams, – tie bija tukši draudi, un vainīgo ātri vien notvēra.

Tāpat pagājušā gada sākumā likumsargi saņēma zvanu par spridzekli Aknīstes novada Asares pagastā esošajā Asares pamatskolā. Policisti izbrauca uz lauku skolu, bet spridzekli neatrada.

Pēc nedēļas Dobelē tika saņemts zvans par spridzekli tirdzniecības centrā Forums. Cilvēki tika evakuēti, bet bumbu galu galā neatrada. Šāda ķibele tirdzniecības centru piemeklēja jau otro reizi.

Vēl pirms mēneša vēlā vakara stundā kāds vīrietis, kuram nepārdeva pudeli, paziņoja par veikalā ievietotu spridzekli. Protams, ka arī tas izrādījās ļauns joks.

Skaties video!

Lasi vēl