Komentāri

Nepateicība ir pasaules alga, un, lai kā gribētos palīdzēt cilvēkiem, pirms tam vienmēr der padomāt pašiem par savu drošību. Kāda pensionāre gribējusi palīdzēt kāpnes sastaptam jaunietim – kartupeļu pārdevējam. Puisis ne tikai apēdis sirmgalves dotās sviestmaizes, bet paņēmis arī viņas mobilo telefonu.

Biķernieku ielas iedzīvotājus satraukuši vakardienas notikumi. Dienas laikā, kad mājās bijuši tikai veci cilvēki un mazi bērni, pa namu klejojis kāds vīrietis ar kartupeļu maisu. Jauns puisis, kurš garām ejošajā pensionārē raisījis līdzjūtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta nama iedzīvotāja Inta, jauns puisis nama kāpņutelpā piedāvājis vienai no nama iedzīvotājām iegādāties kartupeļus, taču tie viņai nav bijuši vajadzīgi. Tomēr vārds pa vārdam, līdz puisis prasījis kundzei, vai viņa nevarot puisi uzcienāt ar maizes gabaliņu.

Šāds puiša lūgums vairāk nekā 80 gadus vecajā kundzē raisījis līdzjūtību! Viņa ielaidusi jaunieti savā dzīvoklī un pagatavojusi viņam sviestmaizes, no kurām ciemiņš neesot atteicies. ”Uzsmērēja sviestmaizīti pacienāja viņu ar olu.. viņš pa to laiku paskatījās apkārt. Turpat uz galda stāvēja nolikts telefons. Ejot jau no dzīvokļa ārā, puisis esot apķēra kundzi, sabučojis, pateicies un paķēris arī savāca viņas telefonu,” stāsta kaimiņiene.

Tāda, lūk, pateicība sirmajai kundzei par viņas labo sirdi un sviestmaizēm. Tagad pensionāre palikusi bez mobilā telefona, par kuru zaglis kaut kur lombardā dabūs labi ja pāris eiro. Notikušais ir satraucis mājas iedzīvotājus. Viņi sapratuši, ka nav pasargāti no šādiem nelūgtiem, nekaunīgiem viesiem, tāpēc sākuši darīt visu ko var, lai situācija neatkārtotos. Pirmkārt jau – lai noziedznieki neuzzinātu durvju kodus.

Viltus kartupeļu pārdevēji vakar strādājuši divatā. Viens rosījies pa šo kāpņu telpu, otrs sirojis pa blakus esošo. Iespējams, lai pašiem būtu drošāk un, lai varētu viens otru piesegt. Šādi darboņi izmanto ļaužu uzticēšanos lauksaimniekiem, kuri jau gadiem tik tiešām vienkārši piedāvā un pārdod kartupeļus. Biķernieku ielas iedzīvotāji uzskata, ka zagļi turpinās sirot pa pilsētu un aicina visiem uzmanīties!

Lasi vēl