5 komentāri

Šodien Latviju pāršalca šokējoša ziņa no Kokneses puses. Tur nelielā ciematā brīvdienās norisinājušies prātam neaptverami notikumi – no seksuālas vardarbības cietis zīdainis.

Jau pagājušās sestdienas rīta pusē Iršu ciema iedzīvotāji piefiksējuši, ka vienai no vietējam jaunajām māmiņām sākusies kārtējā ballīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atpūtusies kopā ar kādu draudzeni, savu bijušo dzīvesbiedru un desmit mēnešus veco zīdaini. Alus plūdis straumēm, un “ekspedīcijas” uz vietējo veikalu notikušas pat vairākkārt. Kā nekā bijušo dzīvesbiedru kārtējā atkalsatikšanās notikusi par godu vīrieša nesenajai algas dienai. Nevienu gan šī uzdzīve nepārsteidza, līdz pievakarē vairāki vietējie piefiksējuši vēl neredzētu māmiņas satraukumu un izmisumu.

Acumirkli vēlāk vietējos aplidojusi ziņa par to, ka zīdainis, māmiņas un viņas draudzenes prombūtnes laikā – brīdī, kamēr atstāts viens ar 53 gadus veco vīrieti -, cietis no seksuālas vardarbības.

Brīdī, kad nelielajā ciematiņā pakaļ aizdomās turamajam ieradušies ārstu izsauktie likumsargi.

Aizturētais vīrietis nogādāts tuvējā policijas iecirknī, kur par notikušo uzsākts kriminālprocess, bet māmiņa kopā ar nopietni ievainoto zīdaini nonākusi slimnīcā.

Lai arī vietējie aizdomās turētajam velta ne tos labākos vārdus, aizturētā bijušā sieva domā, ka notikušais ir kāds pārpratums.

Cietušās meitenītes radinieks, kurš vēl šodien nav attapies no pārdzīvotā, domā, ka brīvībā izvarošanā vainotajam vīram vairs nav ko meklēt. Šeit vietējie viņu pārmācītu.

Kokneses novada bāriņtiesas pārstāve raidījumam Degpunktā apstiprina, ka par šo gadījumu jau dzirdējusi, taču oficiālu viedokli pagaidām nevar sniegt – notikušo izmeklē policisti, un bāriņtiesa gaida viņu slēdzienu.

Ja tiks pierādīta vīrieša vaina meitenītes izvarošanā, viņam draud mūža ieslodzījums.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl