Viesnīcā aplaupa ārzemnieku

Komentāri
Viesnīcā aplaupa ārzemnieku
FOTO: LETA

Pagājušo piektdien Rīgas Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu viesnīcu Krišjāņa Barona ielā, kur norisinās konflikts starp vairākām personām.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka starp kādu ārzemnieku un sievieti bija izcēlies konflikts. Tajā iesaistījušies arī divi sievietes paziņas, kuri konflikta laikā ārzemniekam nolaupīja mobilo telefonu un naudu. Pēcāk vīrieši aizbēga no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un uzsāka viņu meklēšanu. Sestdien tika aizturēti 1982. un 1985. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem.

Cietušais vīrietis atguva mobilo telefonu, savukārt pret abiem laupītājiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Vīriešiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl