3 komentāri

Multfilmas un tukšs ledusskapis, tas ir viss, ko vairākas dienas redzējuši divi mazi zēni, kuri vairākas dienas, neviena nepieskatīti, mitinājušies kādā dzīvoklī Ķengaragā. Ko ieraudzīja policisti, sperot soli pāri baisā mitekļa slieksnim, un kā šodien jūtas mammas pamestie bērni?

Otrdienas vakarā kārtības sargu palīdzību lūguši sociālie darbinieki, kuri bija uzzinājuši par diviem puikām, kuri vieni paši jau labu laiku mitinoties kādā apšaubāmā miteklī Maskavas ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis ielaidis miteklī atnācējus un atklājis, ka bērnu māte aptuveni pirms nedēļas nozudusi no apvāršņa. Visticamāk, viņa lietojot grādīgas dziras un par bērniem aizmirsusi.

Tajā pat vakarā divus un piecus gadus vecie puikas nonākuši krīzes centrā. Tur viņu veselības stāvokli novērtējuši ārsti, viņi pabaroti un ieģērbti tīrās drēbēs. Kaimiņi, kuri manījuši policistu vizīti briesmīgajā miteklī, neslēpj, ka problēmas šajā daudzbērnu ģimenē ir jau sen.

Foto

Kā stāsta Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors, jau nākamajā dienā pēc notikušā abiem brāļiem pievienojusies arī māsiņa, un līdz nedēļas beigām plānots krīzes centrā uzņemt arī ceturto bērnu no šīs ģimenes.

Māte, kura izrādot interesi par bērniem un cenšoties sadarboties ar sociālajiem darbiniekiem, jau tikusies ar vairākiem speciālistiem. Arī bērni saņēmuši psihologa palīdzību. Jebkurā gadījumā priekšā vēl tāls ceļš, taču esot cerība, ka ģimene varētu arī atgūties.

TOP komentāri

 • Dace
  +2 +2 0

  Dace

  Vai tā vispār ir māte?Un no kā viņai jāatgūstās no izdzertā alhahola?Viņu klāt tiem bērniem nevarētu laist,tagad pēkšņi mātiskās jūtas parādījās?nē,bērnu naudu baidās oazaudēt,un pašai atlikušo mūžu būs jāmaksā alimenti.
 • ES.
  +1 +1 0

  ES.

  Un kur tad bērnu tēvi,vai tiem nav jābūt kautkāda atbildība par bērniem.
 • Taisnīgā.
  +1 +1 0

  Taisnīgā.

  Kur šādi bezatbildīgi cilvēki rodas?!Skumji,ka bērniņiem jācieš no tādiem vecākiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl