3 komentāri

Multfilmas un tukšs ledusskapis, tas ir viss, ko vairākas dienas redzējuši divi mazi zēni, kuri vairākas dienas, neviena nepieskatīti, mitinājušies kādā dzīvoklī Ķengaragā. Ko ieraudzīja policisti, sperot soli pāri baisā mitekļa slieksnim, un kā šodien jūtas mammas pamestie bērni?

Otrdienas vakarā kārtības sargu palīdzību lūguši sociālie darbinieki, kuri bija uzzinājuši par diviem puikām, kuri vieni paši jau labu laiku mitinoties kādā apšaubāmā miteklī Maskavas ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis ielaidis miteklī atnācējus un atklājis, ka bērnu māte aptuveni pirms nedēļas nozudusi no apvāršņa. Visticamāk, viņa lietojot grādīgas dziras un par bērniem aizmirsusi.

Tajā pat vakarā divus un piecus gadus vecie puikas nonākuši krīzes centrā. Tur viņu veselības stāvokli novērtējuši ārsti, viņi pabaroti un ieģērbti tīrās drēbēs. Kaimiņi, kuri manījuši policistu vizīti briesmīgajā miteklī, neslēpj, ka problēmas šajā daudzbērnu ģimenē ir jau sen.

Foto

Kā stāsta Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors, jau nākamajā dienā pēc notikušā abiem brāļiem pievienojusies arī māsiņa, un līdz nedēļas beigām plānots krīzes centrā uzņemt arī ceturto bērnu no šīs ģimenes.

Māte, kura izrādot interesi par bērniem un cenšoties sadarboties ar sociālajiem darbiniekiem, jau tikusies ar vairākiem speciālistiem. Arī bērni saņēmuši psihologa palīdzību. Jebkurā gadījumā priekšā vēl tāls ceļš, taču esot cerība, ka ģimene varētu arī atgūties.

TOP komentāri

 • Dace
  +2 +2 0

  Dace

  Vai tā vispār ir māte?Un no kā viņai jāatgūstās no izdzertā alhahola?Viņu klāt tiem bērniem nevarētu laist,tagad pēkšņi mātiskās jūtas parādījās?nē,bērnu naudu baidās oazaudēt,un pašai atlikušo mūžu būs jāmaksā alimenti.
 • ES.
  +1 +1 0

  ES.

  Un kur tad bērnu tēvi,vai tiem nav jābūt kautkāda atbildība par bērniem.
 • Taisnīgā.
  +1 +1 0

  Taisnīgā.

  Kur šādi bezatbildīgi cilvēki rodas?!Skumji,ka bērniņiem jācieš no tādiem vecākiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl