Meitenes fotogrāfija peldkostīmā izraisa skandālu

0 Komentāru
Meitenes fotogrāfija peldkostīmā izraisa skandālu
Foto: micadew /Flickr

Kādu meiteni piemeklējuši pavisam nelāgi piedzīvojumi. Lai arī Jūlija, tāpat kā vienaudži, sociālos tīklus lieto daudzus gadus, pavisam nesen kāds pašas publiski izvietots foto viņai sagādājis pamatīgas neērtības. 

“Pirms kāda laika internetā ieliku bildi peldkostīmā, un pēc kāda laika man sāka rakstīt visādus sliktus komentārus,” stāsta Jūlija.

Meitene piedzīvoto atceras ar šausmām, jo dažu dienu laikā foto aizceļojis arī pie skolas biedriem, paziņām un pat citiem sociālo tīklu lietotājiem.

Pastiprinātā apkārtējo uzmanība mijusies ar visdažādākā satura vēstulēm, kas piepildījušas viņas sociālā tīkla pastkastīti.

Iepazīšanās piedāvājumi, nievājošas piezīmes, pat apvainojumi un draudi. Kad meitene sapratusi, ka foto vajadzētu izdzēst, izrādījies, ka ir par vēlu.

Kā izrādās, Jūlija ne tuvu nav vienīgā, kas cietusi savas neapdomīgās rīcības un apkārtējo nesodāmības sajūtas internetā dēļ.

Ne vien ārzemēs, bet arī Latvijā, katru gadu tiek fiksēti gadījumi, kad bērni un jaunieši ne tikai piedzīvojuši dažādus pazemojumus internetā, bet pat iekrituši krāpnieku lamatās.

Ar šādiem pāridarītājiem un pat noziedzniekiem ir ļoti grūti cīnīties, jo nereti tie slēpjas pat aiz valsts robežām. Tāpat jāatceras, ka jūsu internetā publicētie foto, video un dažādi ieraksti nekur nepazūd, pat pēc tam, kad tos izdzēšat.

Ar tiem bez jūsu piekrišanas un pat jums nezinot var būt dalījušies neskaitāmi nepazīstami cilvēki.

Plašāk par incidentu – skaties video!

0 Komentāru