Vienas nakts laikā Bolderājā apzog 15 automašīnas

Komentāri
Vienas nakts laikā Bolderājā apzog 15 automašīnas
FOTO: LETA

Devītā maija rīts Bolderājā, Gobas ielā, daudziem vietējiem iedzīvotājiem sācies ļoti nepatīkami. Viņi izgājuši no mājas un atskārtuši, ka apzagtas teju visas automašīnas. Vainīgie nav aizturēti, bet iedzīvotājiem ir dažas versijas, kur viņi meklējami.

Zagļi Gobas ielas namu pagalmos paviesojušies laikā no pulksten pussešiem līdz septiņiem, jo vēl ap pieciem viss bijis vietās, stāsta autoīpašnieks Dainis, kurš agrajā rīta stundā tieši atbraucis mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Daiņa vecajam mersedesam pazuduši spoguļstikli. Vīrietis ir pārliecināts, ka notikušais nav klasiska zādzība, jo aptīrītas pavecas automašīnas.

Lai arī kurš būtu nozieguma pasūtītājs, par izpildītājiem šeit šaubu nav nevienam. Tie būšot vietējo sociālo māju iemītnieki. Pirms dažiem gadiem te savests viss Rīgas zieds, un noziegumu skaits kopš tā laika tikai turpina pieaugt.

Iespējams, ka daudzi apzagto automašīnu īpašnieki sestdienas rītā nodarītos zaudējumus uzskatīs par niecīgiem un policijā nevērsīsies, taču Degpunktā komanda tomēr aicina to darīt, lai, aizturot garnadžus, likumsargiem būtu pietiekami daudz materiālu, lai paturētu neliešus aiz restēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl