Vienas nakts laikā Bolderājā apzog 15 automašīnas

Komentāri
Vienas nakts laikā Bolderājā apzog 15 automašīnas
FOTO: LETA

Devītā maija rīts Bolderājā, Gobas ielā, daudziem vietējiem iedzīvotājiem sācies ļoti nepatīkami. Viņi izgājuši no mājas un atskārtuši, ka apzagtas teju visas automašīnas. Vainīgie nav aizturēti, bet iedzīvotājiem ir dažas versijas, kur viņi meklējami.

Zagļi Gobas ielas namu pagalmos paviesojušies laikā no pulksten pussešiem līdz septiņiem, jo vēl ap pieciem viss bijis vietās, stāsta autoīpašnieks Dainis, kurš agrajā rīta stundā tieši atbraucis mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Daiņa vecajam mersedesam pazuduši spoguļstikli. Vīrietis ir pārliecināts, ka notikušais nav klasiska zādzība, jo aptīrītas pavecas automašīnas.

Lai arī kurš būtu nozieguma pasūtītājs, par izpildītājiem šeit šaubu nav nevienam. Tie būšot vietējo sociālo māju iemītnieki. Pirms dažiem gadiem te savests viss Rīgas zieds, un noziegumu skaits kopš tā laika tikai turpina pieaugt.

Iespējams, ka daudzi apzagto automašīnu īpašnieki sestdienas rītā nodarītos zaudējumus uzskatīs par niecīgiem un policijā nevērsīsies, taču Degpunktā komanda tomēr aicina to darīt, lai, aizturot garnadžus, likumsargiem būtu pietiekami daudz materiālu, lai paturētu neliešus aiz restēm.

Lasi vēl