Vienaldzības kalngals! Sievietei apzagta automašīna, bet policija nesteidzas

5 komentāri

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers uzskata, ka policiju par sīkiem noziegumiem nevajag traucēt un iedzīvotāji šādus paziņojumus jau sākuši uztvert nopietni. Kāda meitene pēc automašīnas apzagšanas, telefonsarunā saņemot policistu vienaldzīgo atbildi, no likumsargu pakalpojumiem gluži vienkārši atteikusies.

Darba nedēļas vidū Karīnai atradies brīvs laiks un viņa aizbraukusi uz Ķengaragu pie pazīstamas manikīres. Meitene savu Hyndai spēkratu nolikusi klusajā Balvu ielā un aizgājusi. Pēc nepilnām divām stundām atgriezusies pie sava auto un ieraudzījusi nepatīkamu skatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karīna atzīst, ka pati rīkojusies muļķīgi, jo nebija izņēmusi no paneļa magnetofonu. Pēc notikušā meitene bija apjukusi un nevēlējusies saukt policiju.

Foto

”Es jau gribēju braukt prom, sazvanīju servisu, atradu stiklu, bet pienāca viena meitene. Viņa ir no Ķengaraga, liels viņai paldies, viņu sauc Ilze, viņa ar mani nostāvēja pusstundu, pierunāja mani izsaukt policiju, mēs gan policiju nesagaidījām,” stāsta Karīna.

Karīna ir pārliecināta, ka šādu nelielu, bet cietušajam ļoti nepatīkamu zādzību reģistrēšanā policija apzināti cietušajiem ”liek spieķos sprunguļus”.

Izdara visu tā, lai cietušais fiziski uz ielas nosalst, nokavē visu, ko var nokavēt, un beigu beigās, saprotot, ka rezultāta tāpat nebūs, atmet ar roku un samierinās.

Līdz ar to policijas statistika ir teju vai spoža, bet noziegumu skaits turpina strauji pieaugt.

Video

TOP komentāri

 • URLA
 • NoSt
  0 0 0

  NoSt

  Katram kabataa pistoli un mees atri atbrivosimies no zagliem ...kauns ka mums taada idiotiska akla policija.
 • NoSt
  0 0 0

  NoSt

  Vajag sapast ka muusu ikdienaas dziive tiek ietekmeta no huliganiem vairaak ka nopietni noziegumi un ar to viss sakaas ..dzives kvalitaate tiek nozagta ar nodoklu maksaataju uztureetas policijas neefekivtati un ignorejot zadzibas mees pazaudeejam savas briiviibas un negatvaa ietekme uz muusu dziiveem ir noziimiga...ir veerts par muusu naudu ciinities par dziives kvalitati...nemaz nerunajot par Latvijas teelu kopuma...to policistu kursh atlaujaas pazinot lai cilveeki netrauce ar siikumiem nekavejoties jaatbriivo no dienesta par sava zveresta neizpildi un nodeviibu pret tautu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl