Vienaldzības kalngals! Sievietei apzagta automašīna, bet policija nesteidzas

5 komentāri
Vienaldzības kalngals! Sievietei apzagta automašīna, bet policija nesteidzas
FOTO: LETA

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers uzskata, ka policiju par sīkiem noziegumiem nevajag traucēt un iedzīvotāji šādus paziņojumus jau sākuši uztvert nopietni. Kāda meitene pēc automašīnas apzagšanas, telefonsarunā saņemot policistu vienaldzīgo atbildi, no likumsargu pakalpojumiem gluži vienkārši atteikusies.

Darba nedēļas vidū Karīnai atradies brīvs laiks un viņa aizbraukusi uz Ķengaragu pie pazīstamas manikīres. Meitene savu Hyndai spēkratu nolikusi klusajā Balvu ielā un aizgājusi. Pēc nepilnām divām stundām atgriezusies pie sava auto un ieraudzījusi nepatīkamu skatu.

Karīna atzīst, ka pati rīkojusies muļķīgi, jo nebija izņēmusi no paneļa magnetofonu. Pēc notikušā meitene bija apjukusi un nevēlējusies saukt policiju.

Foto

”Es jau gribēju braukt prom, sazvanīju servisu, atradu stiklu, bet pienāca viena meitene. Viņa ir no Ķengaraga, liels viņai paldies, viņu sauc Ilze, viņa ar mani nostāvēja pusstundu, pierunāja mani izsaukt policiju, mēs gan policiju nesagaidījām,” stāsta Karīna.

Karīna ir pārliecināta, ka šādu nelielu, bet cietušajam ļoti nepatīkamu zādzību reģistrēšanā policija apzināti cietušajiem ”liek spieķos sprunguļus”.

Izdara visu tā, lai cietušais fiziski uz ielas nosalst, nokavē visu, ko var nokavēt, un beigu beigās, saprotot, ka rezultāta tāpat nebūs, atmet ar roku un samierinās.

Līdz ar to policijas statistika ir teju vai spoža, bet noziegumu skaits turpina strauji pieaugt.

Video