Viena sveces liesmiņa noved pie traģēdijas

Komentāri

Kurzemē, Vaiņodes pusē ugunsgrēkā bojā gājis kāds pensionārs. Vīrietis dzīvojis viens. Diemžēl uguns izplatījusies tik ātri, ka ne kaimiņi, ne ugunsdzēsēji vairs nav spējuši glābt viņa dzīvību.

Nelaimes vieta ir kāda vienstāva dzīvojamā māja, kas atrodas nevis pašā Vaiņodē, bet gan pāris kilometrus no tās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, ka ugunsgrēks pamanīts novēloti, apstiprina kaimiņi. Var noprast, ka ugunsdzēsējus, iespējams, sazvanījis kāds garāmbraucējs un kaimiņi savukārt par notiekošo uzzinājuši tikai no glābējiem.

Ļaužu spriedums par nelaimi ir visai vienkāršs – mājā nebija elektrības un tās saimnieks bija piedzēries.

Proti, kaimiņiene pieļauj, ka vīrieša namiņš bija tik ļoti pārbāzts ar dažādiem krāmiem, ka ar vienu sveces liesmiņu pilnībā pietika, lai tas viss sāktu degt un radītu ne vien indīgus dūmus, bet arī pamatīgas liesmas.

Plašāk par šo tematu – raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl