Vidzemes tirgus pārdevēja pazūd Rīgā, bet atrodas Krāslavā!

Komentāri
Vidzemes tirgus pārdevēja pazūd Rīgā, bet atrodas Krāslavā!
Ilustratīvs foto: Bezvests.lv

Gada sākumā, 13. janvārī, Rīgā bezvēsts pazudusī 42 gadus vecā Ināra Paka atradusies dzīva Krāslavā, ziņo organizācija Bezvests.lv.

“Par laimi, Ināra ir dzīva. Atgriezās bez telefona. Kas bija noticis, ģimene pati pagaidām pūlas saprast un detaļas neizklāsta. Atradušos sievieti ieskāva radinieku un tuvinieku mīlestība un rūpes. Viņi pateicas visiem svešajiem cilvēkiem par sniegto palīdzību un nenovērtējamo atbalstu meklēšanā,” raksta Bezvests.lv.

“Radinieki un tuvinieki pateicas visiem par palīdzību meklēšanā! Šobrīd Ināra ir ģimenes lokā Latgalē,” raksta pazudušo cilvēku meklēšanas organizācijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīvprātīgās kustības Bezvests.lv vadītājs Aleksandrs Faminskis “pateicas simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, kuri juta līdzi un sniedza palīdzību”.

“Ar saviem neskaitāmajiem pārsūtījumiem sociālajos tīklos, ar savu līdzi jušanu un satraukumu par cilvēka likteni, ļaudis radīja informācijas vilni. Vairāk nekā 300 tūkstoši šīs informācijas skatījumu pamudināja cilvēkus rīkoties. Daudzi piedāvāja savu palīdzību meklēšanā. Bija tādi, kas pēc pašu iniciatīvās pat apzvanīja slimnīcas,” raksta Bezvests.lv.

Kā pastāstīja Bezvests.lv psiholoģe Jūlija Voroņina, šajās radiniekiem un tuviniekiem nebūt ne vieglajās sešās neziņas un gaidu pilnajās dienās, brīvprātīgajiem zvanīja gan pēkšņi pazudušās Ināras draudzenes, gan paziņas, gan arī brāļadēls, kurš piedāvāja kopā ar brīvprātīgajiem doties pa sievietes ikdienas maršrutu no darba līdz mājām un pārbaudīt katru nostūri.

Bezvests.lv Facebook.com lappusē rakstīja pat pateicīgie Ināras pircēji, kuri par Vidzemes tirgus pārdevēju atsaucās ļoti sirsnīgi. Daudzi stāstīja, ka gaļu pirkuši tikai pie viņas.

Atgādināsim, ka sieviete pazuda 13.janvārī pa ceļam no darba Rīgā, Brīvības ielā. Viņai līdzi bija jauns mobilais tālrunis, somiņa un pase.

Lasi vēl