Vidusskolas vecuma puiši divas reizes apzog Valmieras Svētā Sīmaņa draudzi

Komentāri

Valmieras Svētā Sīmaņa draudzes mājā janvāra beigās bija iekļuvuši zagļi – izšķaidījuši ziedojumu kastītes un paņēmuši cilvēku samesto naudiņu, kas domāta cēliem mērķiem. Ir pagājušas trīs nedēļas, un policistiem beidzot izdevies noziedzniekus notvert – tie izrādījušies trīs nenobrieduši tīņi.

Kad zagļi janvāra beigās paviesojās Valmieras Svētā Sīmaņa draudzes mājā, jau toreiz bija skaidrs, ka garnadži kaut kādā veidā ar draudzi ir saistīti, jo viņi zinājuši durvju koda atslēgas pareizo kombināciju. Tik tiešām atklājies, ka viens no puišiem ir regulārs iestādes apmeklētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar vienu zādzību gan neliešiem nebija gana, un viņi februārī draudzes namu apciemoja vēlreiz, atkal paņemot no telpām naudu – ap simts eiro un fotoaparātu.

Šobrīd policistiem vēl nav izdevies noskaidrot, cik lielu naudas summu pirmajā zādzības reizē paņēmusi trijotne, taču skaidrs, ka summa nav astronomiska – tomēr, iespējams, ka lielāka par otrajā reizē nozagtajiem simts eiro, jo nedēļu ēst saldumus un pirkt sīklietas tomēr nav nemaz tik lēti.

http://www.tvplay.lv/parraides/intrigante/570987 ?autostart=true

Lasi vēl