VIDEO! “Žigulis” kā tanks – nedod ceļu nevienam!

Komentāri

Pat daudzu gadu braukšanas pieredze nevar autovadītāju pasargāt no pilnīgi visām nepatikšanām, par to šodien pārliecinājies kāds sirms vīrs, kura mierīgais izbrauciens ar “žiguli” beidzies ar negaidītu avāriju.

Pirmdienas rītā Purvciemā kāds pensionārs ar “žigulīti” Vējavas un Dzelzavas ielas krustojumā ietriecās pa galveno ceļu braucošajā Renault.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pensionāra vairākus desmitus gadu vecais, vēl padomju laikā ražotais braucamrīks sadursmi pārdzīvojis ar pavisam nelieliem bojājumiem – tam sasists vien tuvās gaismas lukturis, savukārt Renault pamatīgi “saburzīts” viss sāns, norautas vairākas detaļas un sasists viens no aizmugures lukturiem.

Foto

Šajā gadījumā gan vīri iztika bez policistu palīdzības, jo turpat notikuma vietā ar jaunākā vīrieša palīdzību izdevies aizpildīt saskaņoto paziņojumu. Tādēļ pēc šīs dienas piedzīvojumiem braucēji, lai salabotu savus transportlīdzekļus, var doties taisnā ceļā pie apdrošinātājiem.

Par laimi, ne viens, ne otrs braucējs par notikušo daudz nepārdzīvo.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl