VIDEO: Volvo šoferis kunga prātā terorizē visu rajonu

Komentāri

Ceturtdien fiksētā Volvo vadītāja uzvedība uz ceļa pamatīgi pārbiedējusi ne vienu vien Bolderājas iedzīvotāju. Aculiecinieku uzņemti kadri ar acīmredzami apreibuša braucēja izdarībām to tikai apstiprina.

Nav jābūt ne policistam, ne ceļu satiksmes ekspertam, lai secinātu, ka ar šā Volvo vadītāju kaut kas nav kārtībā. To sapratuši arī nejauši aculiecinieki, kuri ar mobilo telefonu iemūžinājuši autobraucēja izdarības uz ceļa netālu no Bolderājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa, kas tikai dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas jau ieradusies Bolderājā. Tas nozīmē, ka pēc šā brauciena vīrietim draud ne tikai jau ierastais naudas sods un vēl ilgāks liegums sēsties pie auto stūres, bet pat reāls cietumsods.

Foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl